WELLNESS

TERAPİSTLERİMİZ TARAFINDAN UYGULANAN ÖZEL BAKIM VE TERAPİLERLE KİŞİNİN BEDENSEL VE ZİHİNSEL EVRENİNİ KEŞFEDEREK YENİLENMESİNİ SAĞLIYORUZ. HAYATIN YOĞUN VE YORUCU AKIŞINDAN UZAKLAŞARAK DİNLENME FIRSATI BULACAĞINIZ BU YOLCULUKTA YAŞAYACAĞINIZ HUZURU ZENGİNLEŞTİRİYORUZ. TÜRK HAMAMI,SAUNA ODALARIMIZIN DİNLENDİRİCİ ATMOSFERİ EŞLİĞİNDE SUNULAN BAKIM SEANSLARIMIZ İLE VÜCUDUNUZUN HER İHTİYACINA YÖNELİK İYİLEŞTİRİCİ BİR DENEYİME HAZIR OLUN..

MASAJ SAATLERİ 10.00/21.00

FİYAT LİSTESİ BAŞVURU

MASAJ ÇEŞİTLERİMİZ

ANTİ STRESS MASAJI

Kasları ve özellikle sinir sistemini rahatlatan bir masajdır. Baş, boyun, sırt ve arka bacaklara yavaş ve ritmik olarak yapılmaktadır. Kullanılan özel anti-stres masaj yağı ile vücut üzerindeki gerilim kaybolur. İnsanların vücutlarında akupunktur noktaları bulunmaktadır ve bu masajda direk bu akupunktur bölgelerine etki ettiği için şiddetli adele ağrınız ve ya ağır bir stresiniz varsa kesinlikle oldukça etkilidir ve sorunlarınızı anında giderecektir.

SPOR MASAJI

Masaj sporcuyu, vücuda yük olan yorgunluk maddelerinden kurtarır, kas sertliklerinin ve krampların zararlı yan etkisinden koruyarak, bunların sebep olacağı kas zedelenmesi, lif kopmalarını önler. Kan dolaşımını aktive ederek , enerji veren besin maddelerinin dokulara daha kolay ve çabuk erişmesine imkan sağlar, kalp ve dolaşım sisteminin işini kolaylaştırır.Sporcunun reaksiyon zamanını kısalaştırır, organlar arasında fonksiyonel harmoniyi düzenler, genel bir rahatlama verir.Ruhsal yönden gergin olanları sakinleştirir, uyuşuk olanları aktive eder.

KLASİK MASAJ

Vücuda lokal ya da bütünsel olarak uygulanan bu masaj ile dolaşım hızı arttırılarak dokular canlandırılır, kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş olması sağlanır .Gündelik hayatın yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulma amacı ile yapılan genel dinlendirme ve gevşetme masajıdır.

DERİN DOKU MASAJI

Manüplasyon temposunun düşük ancak hareket basıncının güçlü olduğu bu masaj çeşidinde, kaslar ve derin dokulara yerleşmiş olan ağrılara neden olan toksinler atılır, kan dolaşımı güçlendirilek blokajlar giderilir .bedensel, psikolojik ve ruhsal anlamda rahatlama sağlanır.

AYAK REFLEXOLOJİ MASAJI

Uzakdoğu geleneksel tıbbından yola çıkılarak uygulanan bu masaj bir tür denge masajıdır .Ayakta herbir nokta vücudun belli organ ve dokularını temsil eder.Bu noktalara belli bir bası uygulanarak kişinin kendisini fiziksel,ruhsal veduygusal olarak iyi hissetmesi sağlanır.

AROMA TERAPİ MASAJI

Esansiyel yağlarla yapılan bu masaj deri yüzeyini ısıtarak yoğun kas ve eklem ağrılarına ve dolaşım bozukluklarına faydalıdır. Aromatik özyağların keyifli kokusu duygusal kaynaklı sıkıntılar üzerinde de etkilidir .Aromaterapi kişiye özel koku ve yağların hazırlanması ve uygulanması ile derin bir rahatlama ve sakinleştirme masajıdır.

SICAK YAĞ MASAJI

Kuru ve tahriş olmuş ciltleri rahatlatır. Sıcak yağlar, masaj yardımıyla kan dolaşımını dengeleyerek onarıcı,nemlendirici ,ferahlatıcı, antiseptik özellikli,yağ inceltici ve hararet sağlayıcı özellikler de taşır. Ayrıca lenf kanallarını drene eder, cildi güçlendirir ve sinir sistemini rahatlatır, kaslar ve sinirler üzerindeki gerilimin rahatlamasına yardımcı olur.

VOLKANİK TAŞ MASAJI

Pürüzsüz ,sıcak taşlar kullanılarak uygulanan bu masajda , vücudun çeşitli yerlerine yerleştirilen bu taşlar, belli ağırlık ve sıcaklığa sahip olduğundan kasları ısıtır ve rahatlatır. Stress ve anksiyeteyi azaltır ,uykuyu düzenler .Bağışıklık sistemini düzenler ve sistem rahatsızlıklarının semptomlarını azaltır.

BAŞ-BOYUN MASAJI

Baş ,boyun ,ense ,omuz bölgelerine yöneliktir .Özellikle başağrısı ,uykusuzluk, gerginlik , tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkilidir.Sorunlu bölgelerdeki kan dolaşımı hızlandırılıp toksinler atılarak gerginlik giderilir ve rahatlama sağlanır.

BALİ MASAJI

Derinden gergin ve düğümlü kaslar özelinde yüksek oranda rahatlama ve esneklik sağlar.Aromaterapik yağların kullanımı koku duyusunu etkileyerek zihinsel olarak daha iyi hissetmenize yardımcı olur.Bali masajının içerdiği Akupresür ve refleksoloji teknikleri kan akışının ve dolayısıyla enerjinin tüm bedeninize yayılması ve vücudunuzun dengeye erişmesi hedeflenir.

ÖZEL GÜNLERİNİZ İÇİN JAKUZİLİ MASAJ ODAMIZDA ÇİFT OLARAK MASAJ HİZMETİ ALMAK İÇİN LÜTFEN REZERVASYON YAPTIRINIZ.

( PLEASE MAKE A RESERVATİON FOR HAVİNG MASSAGE FOR COUPLE SERVİCE AT OUR JACUZZİ ROOM.)

GELİNLER İÇİN GELİN HAMAMI HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR.

(WE HAVE A TURKİSH TRADİTİONAL BRİDE BATH SERVİCE FOR THE BACHELOR PARTİES.)

MASAJ ÖNCESİ HAMAM VEYA SAUNA KULLANMAYI ARZU ETMENİZ DURUMUNDA RANDEVU SAATİNİZDEN 30DK ÖNCE GELMENİZİ TAVSİYE EDERİZ . RANDEVUNUZA GEÇ KALMANIZ MASAJ DENEYİMİNİZİN KISALMASINA NEDEN OLACAKTIR.

(WE RECOMMEND YOU TO ARRİVE 30 MİNUTES PRİOR TO YOUR APPOİNTMENT TİME TO ENJOY THE FACİLİTİES AND ENSURE YOUR TREATMENT STARTS ON TİME.)

SAĞLIK SORUNLARINIZ OLMASI DURUMUNDA REZERVASYON AŞAMASINDA BİLGİ VERMENİZİ RİCA EDERİZ.

(PLEASE İNFORM US OF ANY HEALTH CONDİTİONS AT THE TİME OF BOOKİNG.)

RANDEVU SAATİNİZDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK VEYA İPTAL OLMASI DURUMUNDA TARAFIMIZA MİN. 4 SAAT ÖNCESİNDE BİLGİ VERİLMESİ RİCA OLUNUR.

(IF YOU MUST RESCHEDULE OR CANCEL ANY SPA APPOİNTMENTS OR PACKAGES,PLEASE NOTİFY THE SPA 4 HOURS İN ADVANCE

RAMADA BY WYNDHAM TİRE

REZERVASYONLARINIZ İÇİN / FOR YOUR RESERVATİONS

+90 232 511 28 28 /+90536 776 6414

[email protected]

www.ramadatire.com

#LAROSESPA&WELLNESS